trade@nordis.com.pl, office@nordis.com.pl tel. 68 324 26 91
Lody Warzywa i owoce Dania gotowe Linia Kids

Aktualności

Data dodania: 01.07.2013

Nordis Cadenza z lepszą nową ceną i opakowaniem

Duże lody familijne Nordis Cadenza w cenie poniżej 10 zł to nowość od Nordis w segmencie premium. Cztery wyraziste smaki: czekoladowy, śmietankowy, bakaliowy oraz waniliowy z wiśniami są teraz dostępne w ultranowoczesnym opakowaniu o pojemności 900 ml, zaprojektowanym przez znanego norweskiego designera Johana Werde.

– Nowe opakowanie Nordis Cadenza odzwierciedla wyrafinowany smak tych lodów i jest zarazem bardzo funkcjonalne – powiedział Tomasz Meller, dyrektor generalny Grupy Nordis. – Oferujemy lody o najwyższej jakości w cenie poniżej 10 zł. Podczas gdy ceny dużych lodów familijnych sięgają nawet 17 zł.

Nordis Cadenza to lody o bardzo bogatym smaku. W bakaliowych znajdziemy rodzynki, figi, orzechy włoskie i arachidowe, zaś do waniliowych dodano wiśnie kandyzowane. Pozostałe dwa produkty spod znaku Nordis Cadenza wyróżniają się puszystą śmietanką oraz kawałkami prawdziwej czekolady, która nadaje lodom mocny, głęboki smak.

Lody familijne serii Cadenza były dotychczas dostępne jedynie w rozmiarze 500 ml. Nordis Cadenza w dużych opakowaniach 900 ml są obecne na rynku w sugerowanej cenie 9,90 zł.

Return