trade@nordis.com.pl, office@nordis.com.pl tel. 68 324 26 91
Lody Warzywa i owoce Dania gotowe Linia Kids

Aktualności

Data dodania: 14.06.2013

Młoda prezes Nordis wymyśliła smak lodów

Natalia Chumas z Zielonej Góry, która wygrała konkurs rysunkowy Gazety Lubuskiej pt. "Moje marzenie” i pełniła przez jeden dzień funkcję prezesa Grupy Nordis. W tym czasie wymyśliła nowy smak lodów, zwiedzała fabrykę lodów i oceniała projekty opakowań.

Młoda prezes Nordis oceniała kolorystykę firmowych opakowań (za najlepszy projekt uznała żółte opakowanie waniliowych Nordis Cadenza), zwiedziła fabrykę i wymyśliła własny smak lodów, który - już następnego dnia - został wypróbowany przez dzieci z jej klasy. Lody opracowane przez laureatkę konkursu powstały na bazie smaku gumy balonowej z wieloma dodatkami, zarówno kolorystycznymi, jak i smakowymi. Natalia stwierdziła, że był to jeden z najpiękniejszych dni w jej życiu. Życzymy jej jeszcze wielu równie ciekawych przeżyć i wspomnień z dzieciństwa. 

Natalia Chumas, która w mijającym roku szkolnym uczęszczała do klasy II C w Szkole Podstawowej nr 7 w Zielonej Górze, wygrała cieszący się ogromnym zainteresowaniem konkurs rysunkowy "Gazety Lubuskiej”. Ogółem do redakcji gazety wpłynęła absolutnie rekordowa liczba prac: było ich aż 893! Zainteresowanie konkursem tłumaczy zestaw nagród m.in. publikacja rysunku zwycięzcy na pierwszej stronie magazynowego wydania Gazety Lubuskiej, karton lodów Nordis dla laureata i drugi dla jego klasy, a także pełnienie funkcji prezesa Nordis potwierdzone specjalnym certyfikatem. 

Do zdobywców wyróżnień w konkursie, rozsianych po całym regionie lubuskim, rozwieziono nagrody w postaci kartonów lodów Nordis. Dzieci chętnie dzieliły się nagrodą ze swoim rodzeństwem, kolegami z podwórku i klasy.

Relacja Gazety Lubuskiej >>

Return