trade@nordis.com.pl, office@nordis.com.pl tel. 68 324 26 91
Lody Warzywa i owoce Dania gotowe Linia Kids

Aktualności

Data dodania: 15.05.2013

Zostań prezesem fabryki smakołyków i traf na okładkę gazety

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zielonogórska firma Nordis, producent i dystrybutor lodów i produktów mrożonych, we współpracy z Gazetą Lubuską ogłosił konkurs dla najmłodszych. Nagrodą główną w konkursie jest m.in. objęcie w Dniu Dziecka stanowiska prezesa fabryki lodów Nordis odpowiedzialnego m.in. za próbowanie słodkich produktów.

W ramach akcji konkursowej trwającej od 11 do 24 maja, zadaniem zainteresowanych dzieci będzie przysłanie na kartce A4 rysunku na temat "Moje marzenie". Prace należy przysyłać na adres al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra.

Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda w postaci przejęcia na jeden dzień stanowiska prezesa Nordis i możliwość poznania produkcji lodów od podszewki. Nordis zaprasza również autora zwycięskiej pracy wraz z rodzicami na zwiedzanie fabryki lodów w Zielonej Górze.

Zwycięzca otrzyma w prezencie pudło pełne lodów Nordis dla siebie i rodziny oraz dla swojej grupy przedszkolnej lub klasy oraz certyfikat pełnienia funkcji prezesa Nordisu. Ponadto, zwycięski rysunek stanie się okładką sobotniego wydania Gazety Lubuskiej 1 czerwca.

Również autorzy kolejnych 15 najciekawszych prac otrzymają smakowite nagrody w postaci lodowych pakietów z dostawą do domów.
Szczegółowe informacje oraz wszystkie nadesłane rysunki konkursowe zamieszczone zostaną w Internecie.

Return