trade@nordis.com.pl, office@nordis.com.pl tel. 68 324 26 91
Lody Warzywa i owoce Dania gotowe Linia Kids

Aktualności

Data dodania: 14.03.2013

Prezes Nordis podwójnym "Menadżerem Roku 2012"

Tomasz Meller, prezes Grupy Nordis, będącej jednym z liderów produkcji i dystrybucji mrożonek w Polsce, otrzymał podwójny tytuł "Menadżera Roku 2012" regionu lubuskiego. Za najskuteczniejszego menadżera uznała go zarówno kapituła konkursu, jak i mieszkańcy regionu w SMS-owym plebiscycie.

– Na ten sukces składają się oczywiście doświadczenie i praca całej firmy – powiedział Tomasz Meller, prezes Grupy Nordis. – Zachęca to nas do zwiększenia wysiłku w celu przekroczenia pułapu 10 proc. udziału w polskim rynku produktów mrożonych. Będzie to oznaczać większe zaangażowanie na rynkach lokalnych i ewentualne przejęcia firm dystrybucyjnych – podsumował Tomasz Meller.

Wśród zadań na najbliższe lata Tomasz Meller wymienia zwiększenie świadomości marki Nordis, rozwój sprzedaży lodów, w tym prestiżowej serii Cadenza, która łączy w sobie najwyższą jakość i unikalny smak. Firma liczy także na umocnienie na rynku nowych dań mrożonych, np. z serii Nordis Kids (Ryż z owocami, Brokuł z kalafiorem, czy Zupa warzywna z kluseczkami), przeznaczonej dla dzieci.

Najlepszych menadżerów regionu lubuskiego wybierała kapituła, w której zasiadali m.in. marszałek województwa lubuskiego, marszałek sejmiku gospodarczego, a także prezes lokalnej specjalnej strefy ekonomicznej. Konkurs organizuje corocznie „Gazeta Lubuska”, jeden z najbardziej poczytnych dzienników w Polsce.

Return